| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A |
| Diameter | 132 mm |
| Brennvidde | 6,2–12,9 mm |
| Formfaktor | Kule |
| Funksjoner | Bredt dynamisk område, dag/natt, kjøretøydeteksjon, lyddeteksjon, persondeteksjon, støtdeteksjon, innebygd IR-LED, PTZ, bevegelsesdeteksjon, SD-kort for lokal lagring, videohåndteringssystem |
| Farge | |
| Bærekraft | Støtdempende, Værbestandig |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Opptaksformat | 4K |
| Inngangsspenning | 28V likestrøm |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.6 |
| Maks fokuslengde | 12,90 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 3840 x 2160 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 21207 (metode B), NEMA 250 type 4X |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/2.9 |
| Monteringstype | Hjørnemontering, Rørmontering, Stolpemontering |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 2 ganger |
| Produktgruppe | P |
| Produktnavn | AXIS P1468-XLE |
| Produktserie | P14 |
| Produkttype | Eksplosjonssikre kameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 1,3 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 60°C |
| Blenderåpning | f/1.6–2.9 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/66500 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maksimalt strømforbruk | 13W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 6,2 mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 40 meter |
| Produktmodell | P1468-XLE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02534-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.264B, H.264B (MPEG-4 del 10/AVC), H.264H, H.264H (MPEG-4 del 10/AVC), H.264M, H.264M (MPEG-4 del 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H del 2/HEVC), H.265B, H.265H, H.265M, Motion JPEG, Zipstream |

20 547 kr







