| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 3 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brennvidde | 4.3-137mm |
| Formfaktor | Kule |
| Funksjoner | AI-analys, Automatisk bildstabilisator, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Inbyggd IR LED |
| Farge | |
| Bærekraft | Støtdempende |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Inngangsspenning | 10-28V DC, 20-24V AC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maks fokuslengde | 138 mm |
| Maksimal videooppløsning | 2880 x 1620 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7–2.2.9) |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/1.4 |
| Monteringstype | Konsollfeste, Takmontering, Veggmontering |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 32 ganger |
| Pakkeinnhold | AXIS TQ1903-E Svängbar fogAXIS TQ1917 Adapter M25x1,5-3/4 NPTAXIS TQ1924-E BrickmunstyckeKameraKopplingssatsDeklaration om överensstämmelseH4-bitInstallationsguide, Installationsmanual IM001Autentifieringsnyckel för ägaren |
| Produktgruppe | Q |
| Produktnavn | AXIS Q1806-LE |
| Produktserie | Q18 |
| Produkttype | Faste kameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 4 MP |
| Maksimal driftstemperatur | 60°C |
| Blenderåpning | f/1.4-4.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08, IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/143000 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 90 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 51W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 4,3 mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 100 meter |
| Produktmodell | Q1806-LE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02506-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, Motion JPEG |
| Merke/merke |
AXIS Q1808-LE 10MP Bullet-overvåkningskamera, 32x zoom, linse 50–150 mm
Merke: AXIS
Varenummer: 02508-001
34 213 kr