| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Diameter | 184 mm |
| Brennvidde | 4,3–8,6 mm |
| Formfaktor | Kupol |
| Funksjoner | 3D digital brusreducering, Brett dynamiskt omfång, Detektering av buller, Detektering av fordon, Detektering av korslinjer, Detektering av människor, Kompensation för högdagrar (HLC), Kompensation för motljus (BLC), Lösenordsskydd, Rörelsedetektering, Spegel |
| Farge | |
| Bærekraft | Stöttålig, Vandalresistent, Vibrationstålig, Väderbeständighet |
| Høyde | 141 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP6K9K |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Inngangsspenning | 12V DC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.5 |
| Maks fokuslengde | 8,60 mm |
| Maksimal videooppløsning | 2688x1512 |
| Miljøsertifisering | REACH, RoHS |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/2.4 |
| Monteringstype | Montering i kopplingsdosa |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | IR-filter |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 2 ganger |
| Pakkeinnhold | Q3626-VE Dome CameraInstallationsguideKabeladapterRESISTORX TR20 skruvbitTerminalblockkontakterKontaktskyddKabelpackningÄgarautentiseringsnyckel |
| Produktnavn | Q3626-VE kupolkamera |
| Produktserie | Q36 |
| Produkttype | Dome-kameror |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 4 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 2.1kg |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/91000 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 1 sekund |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 4,3 mm |
| Min. temperatur i drift | -50°C |
| Minimumsbelysning | 0,06 lux |
| Produktmodell | Q3626-VE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02616-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02616-001
GTIN: 7331021080133
18464,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Axis kuppelkameraerAXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR og OptimisedIR med 30 meter IR-belysning sikrer utmerket bildekvalitet under alle lysforhold. Kameraet har IP66-beskyttelse for utendørs bruk og innebygd cybersikkerhet.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Varumärke: AXISKompakt innendørs dome med 3–6 mm varifokalobjektiv og fjernstyrt zoom/fokus. 4 MP-sensor med WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
Innebygd AI-prosessor for dyp læringsanalyse med person- og kjøretøydeteksjon.
HDMI-utgang for lokal bildevisning, IP42/IK08-beskyttelse. Perfekt for butikker, kontorer og offentlige miljøer.
Varenummer: 02112-0016352,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02815-0019885,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Axis kuppelkameraerAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03213-00113251,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02816-00111204,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3086-V 4 MP innendørs minidomekamera med dyp læring
Varumärke: AXISKompakt innendørs kuppelkamera med dyp læringsanalyse. 4 MP, 130° vidvinkel, WDR og Lightfinder for godt bilde selv i dårlig lys. Innebygd AI for person- og kjøretøydeteksjon.
Vandalsikker (IK08), enkel installasjon med PoE. Ideell for smart overvåking med avansert analyse.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4318-PLVE M43-serien, 12 MP IP mini-domekamera med panoramautsikt for utendørs bruk
Axis kuppelkameraerAXIS M4318-PLVE M43-serien, 12 MP IP mini-domekamera med panoramautsikt for utendørs bruk
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP Panorama Mini-Dome
Utendørskamera med 360° visning og 12 MP sensor.
Innebygd IR-belysning for nattsyn, dyp læringsanalyse for person- og kjøretøydeteksjon.
IP66/IK10-beskyttelse, PoE-drevet.
Perfekt for avansert utendørsovervåking.
Varenummer: 02511-00111924,00 kr













