| Artikkel | 101697 |
|---|---|
| Varemerke | ASSA ABLOY |
| Merke-ID | 470984100057 |
| Bredt produkt | 8 mm |
| Byggematerialer vurdert | Nei |
| Farge overflatebehandling | Galvanisert |
| Forhøyet produkt | 8 mm |
| Produktlengde | 120 mm |
| Merke/merke |
36,25 kr
🟢 Leverans 2-4 dagar
Skyvestang for dørhåndtak og låsehus med roer 8 mm.
Kjennetegn:
Artikelnummer: 470984100057
GTIN: 7391166091555
112,50 kr
| Artikkel | 101697 |
|---|---|
| Varemerke | ASSA ABLOY |
| Merke-ID | 470984100057 |
| Bredt produkt | 8 mm |
| Byggematerialer vurdert | Nei |
| Farge overflatebehandling | Galvanisert |
| Forhøyet produkt | 8 mm |
| Produktlengde | 120 mm |
| Merke/merke |
Vi bruker informasjonskapsler for statistikk, tilpasset innhold og annonser.
Nødvendige informasjonskapsler er nødvendige for grunnleggende funksjoner og kan ikke slås av.
Markedsføringsinformasjonskapsler brukes til å vise personlig tilpassede annonser.
Analytics-informasjonskapsler hjelper oss å forstå hvordan nettstedet vårt brukes.