| Artikel | 101697 |
|---|---|
| Varumärke | ASSA ABLOY |
| Varumärkes-ID | 470984100057 |
| Bredd produkt | 8 mm |
| Byggvarubedömd | Nej |
| FärgYtbehandling | Förzinkad |
| Höjd produkt | 8 mm |
| Längd produkt | 120 mm |
| Varumärke/Fabrikat |
105 kr
🟢 Leverans 2-4 dagar
Tryckespinne för dörrhandtag och låshus med roddare 8 mm.
Egenskaper:
Artikelnummer: 470984100057
GTIN: 7391166091555
112,50 kr
| Artikel | 101697 |
|---|---|
| Varumärke | ASSA ABLOY |
| Varumärkes-ID | 470984100057 |
| Bredd produkt | 8 mm |
| Byggvarubedömd | Nej |
| FärgYtbehandling | Förzinkad |
| Höjd produkt | 8 mm |
| Längd produkt | 120 mm |
| Varumärke/Fabrikat |
Vi använder cookies för statistik, anpassat innehåll och annonser.
Nödvändiga cookies behövs för grundläggande funktioner och kan inte stängas av.
Marknadsföringscookies används för att visa anpassade annonser.
Analytikcookies hjälper oss att förstå hur vår webbplats används.