| Artikel | 101697 |
|---|---|
| Varemærke | ASSA ABLOY |
| Brand ID | 470984100057 |
| Bredt produkt | 8 mm |
| Byggematerialer vurderet | Ingen |
| Farve overfladebehandling | Galvaniseret |
| Forhøjet produkt | 8 mm |
| Produktlængde | 120 mm |
| Mærke/fabrikat |
36,25 kr.
🟢 Leverans 2-4 dagar
Skubbestang til dørgreb og låsehus med romaskine 8 mm.
Egenskaber:
Artikelnummer: 470984100057
GTIN: 7391166091555
112,50 kr.
| Artikel | 101697 |
|---|---|
| Varemærke | ASSA ABLOY |
| Brand ID | 470984100057 |
| Bredt produkt | 8 mm |
| Byggematerialer vurderet | Ingen |
| Farve overfladebehandling | Galvaniseret |
| Forhøjet produkt | 8 mm |
| Produktlængde | 120 mm |
| Mærke/fabrikat |
Vi bruger cookies til statistik, tilpasset indhold og annoncer.
Nødvendige cookies er nødvendige for grundlæggende funktioner og kan ikke slås fra.
Marketingcookies bruges til at vise personlige annoncer.
Analytics-cookies hjælper os med at forstå, hvordan vores hjemmeside bruges.