| Article | 101698 |
|---|---|
| Trademark | ASSA ABLOY |
| Brand ID | 470833100057 |
| Wide product | 8 mm |
| Building materials assessed | No |
| Color surface treatment | Galvanized |
| Elevated product | 8 mm |
| Product length | 160 mm |
| Brand/Make |
85 kr
🟢 Leverans 2-4 dagar
Push rod for door handle and lock housing with rower 8 mm.
Properties:
Artikelnummer: 470833100057
GTIN: 7391166091548
112,50 kr
| Article | 101698 |
|---|---|
| Trademark | ASSA ABLOY |
| Brand ID | 470833100057 |
| Wide product | 8 mm |
| Building materials assessed | No |
| Color surface treatment | Galvanized |
| Elevated product | 8 mm |
| Product length | 160 mm |
| Brand/Make |
We use cookies for statistics, customized content and advertisements.
Necessary cookies are needed for basic functions and cannot be turned off.
Marketing cookies are used to display personalized advertisements.
Analytics cookies help us understand how our website is used.