| Article | 101696 |
|---|---|
| Trademark | ASSA ABLOY |
| Brand ID | 806876100057 |
| Wide product | 8 mm |
| Building materials assessed | No |
| Color surface treatment | Galvanized |
| Elevated product | 8 mm |
| Product length | 102 mm |
| Brand/Make |

295 kr
🟢 Leverans 2-4 dagar
Push rod for door handle and lock housing with rower 8 mm.
Properties:
Artikelnummer: 806876100057
GTIN: 7391166127995
105 kr
| Article | 101696 |
|---|---|
| Trademark | ASSA ABLOY |
| Brand ID | 806876100057 |
| Wide product | 8 mm |
| Building materials assessed | No |
| Color surface treatment | Galvanized |
| Elevated product | 8 mm |
| Product length | 102 mm |
| Brand/Make |
We use cookies for statistics, customized content and advertisements.
Necessary cookies are needed for basic functions and cannot be turned off.
Marketing cookies are used to display personalized advertisements.
Analytics cookies help us understand how our website is used.