| Artikel | 101698 |
|---|---|
| Varumärke | ASSA ABLOY |
| Varumärkes-ID | 470833100057 |
| Bredd produkt | 8 mm |
| Byggvarubedömd | Nej |
| FärgYtbehandling | Förzinkad |
| Höjd produkt | 8 mm |
| Längd produkt | 160 mm |
| Varumärke/Fabrikat |
535 kr
🟢 Leverans 2-4 dagar
Tryckespinne för dörrhandtag och låshus med roddare 8 mm.
Egenskaper:
Artikelnummer: 470833100057
GTIN: 7391166091548
112,50 kr
| Artikel | 101698 |
|---|---|
| Varumärke | ASSA ABLOY |
| Varumärkes-ID | 470833100057 |
| Bredd produkt | 8 mm |
| Byggvarubedömd | Nej |
| FärgYtbehandling | Förzinkad |
| Höjd produkt | 8 mm |
| Längd produkt | 160 mm |
| Varumärke/Fabrikat |
Vi använder cookies för statistik, anpassat innehåll och annonser.
Nödvändiga cookies behövs för grundläggande funktioner och kan inte stängas av.
Marknadsföringscookies används för att visa anpassade annonser.
Analytikcookies hjälper oss att förstå hur vår webbplats används.