| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
|---|---|
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Polttoväli | 10,8–28,2 mm |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66 |
| Luokka | Videovalvonta |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin tarkennuspituus | 28,2 mm |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Minun keskittymispituuteni | 10,8 mm |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Valmistajan osanumero | 03151-001 |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265 |

AXIS 02971-001 4MP:n tekoälykupukamera, 4–10 mm:n varifokaalisella objektiivilla
Tuotenumero: 02971-001
17 231 kr






