| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Ogniskowa | 10,8-28,2 mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna długość ogniskowania | 28,2 mm |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Moja długość ogniskowania | 10,8 mm |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Numer części producenta | 03151-001 |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265 |
| Marka/marka |
Kamera kopułkowa AXIS 02973-001 8 MP AI, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02973-001
21 327 kr