| Begrænset garanti | 5 år |
|---|---|
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brændvidde | 10,8-28,2 mm |
| Indtrængningsbeskyttelsesklassificering | IP66 |
| Kategori | Videoovervågning |
| Linse type | Varifokal |
| Maksimal brændvidde | 28,2 mm |
| Ægte opløsning | 2 MP |
| Klassificering af stødbeskyttelse | IK10 |
| Linse inkluderet | JA |
| Maksimal billedhastighed | 60 fps |
| Min brændvidde | 10,8 mm |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Producentens varenummer | 03151-001 |
| Varemærke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
5 026 kr.






