| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
|---|---|
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Polttoväli | 3–8,5 mm |
| Muototekijä | Kupoli |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP54 |
| Tulojännite | 12V DC |
| Luokka | Videovalvonta |
| Suurin aukko | f/2.58 |
| Suurin tarkennuspituus | 8,5 mm |
| Ympäristösertifikaatti | REACH, RoHS |
| Ympäristöystävällinen | KYLLÄ |
| Aukon | f/1.38 |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | Infrapuna |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| Todellinen resoluutio | 5 megapikseliä |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| CE-merkintä | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Nopein suljinnopeus | 1/30500 sekuntia |
| Hitain suljinnopeus | 2 sekuntia |
| Maksimikuvanopeus | 30 fps |
| Max. kosteus käytössä | 0.95 |
| Minun keskittymispituuteni | 3 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | 0°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,10 luksia, 0 luksia |
| Yönäköetäisyys | 40 metriä |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Valmistajan osanumero | 03152-001 |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG |
Tutustu myös
-
Axis-kupukamerat
AXIS M4228-LVE M42-sarjan 8 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, WDR, optimoitu infrapuna, 3,2–7,2 mm:n varifokaalobjektiivi
Axis-kupukameratAXIS M4228-LVE M42-sarjan 8 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, WDR, optimoitu infrapuna, 3,2–7,2 mm:n varifokaalobjektiivi
AXIS M4228-LVE M42 -sarjan 8 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kupukamera, WDR, optimoitu infrapuna, 3,2–7,2 mm:n varifokaalobjektiivi
Tuotenumero: 02816-00111204,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P3277-LVE P32-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, jossa sisäänrakennettu mikrofoni, 3,0–8,5 mm:n varifokaalobjektiivi, tekoälyllä toimiva ja optimoitu infrapunatunnistus
Axis-kupukameratAXIS P3277-LVE P32-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, jossa sisäänrakennettu mikrofoni, 3,0–8,5 mm:n varifokaalobjektiivi, tekoälyllä toimiva ja optimoitu infrapunatunnistus
AXIS P3277-LVE P32 -sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kupukamera sisäänrakennetulla mikrofonilla, 3,0–8,5 mm:n varifokaalisella objektiivilla, tekoälyllä toimivalla ja optimoidulla infrapunalla
Tuotenumero: 03213-00113251,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P4705-PLVE P47-sarja, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optinen zoom monisensorinen IP-panoraamakupukamera, 3,26-8,12 mm:n monitarkennusobjektiivi, IP67 - suojausluokka
Axis-kupukameratAXIS P4705-PLVE P47-sarja, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optinen zoom monisensorinen IP-panoraamakupukamera, 3,26-8,12 mm:n monitarkennusobjektiivi, IP67 - suojausluokka
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE on edistyksellinen 360° panoraamakamera, jossa on kaksi 2 megapikselin kennoa ja 2,5-kertainen optinen zoom.
360° IR-valaistus, Lightfinder-teknologia ja AI-analyysi molemmissa sensoreissa takaavat täydellisen valvonnan poikkeuksellisella kuvanlaadulla. IP67-suojaus ulkokäyttöön.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS Q3628-VE Q36 -sarjan 8MP Zipstream IP-kupukamera 6,2–12,9 mm:n moniteho-objektiivilla IP66 valkoinen
Axis-kupukameratAXIS Q3628-VE Q36 -sarjan 8MP Zipstream IP-kupukamera 6,2–12,9 mm:n moniteho-objektiivilla IP66 valkoinen
AXIS Q3628-VE Q36 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera, 6,2–12,9 mm:n varifokaalobjektiivi, IP66, valkoinen
Tuotenumero: 02617-00122537,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3905-R 2MP Zipstream -sisäänrakennettu IP-kamera, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, valkoinen, 10 kpl:n pakkaus
Axis-kupukameratAXIS M3905-R 2MP Zipstream -sisäänrakennettu IP-kamera, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, valkoinen, 10 kpl:n pakkaus
AXIS M3905-R 2MP Zipstream -valvontakamera IP-kuvulla, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, valkoinen, 10 kpl
Tuotenumero: 02501-02143430,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS Q3538-SLVE Q35 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera syväoppimisella, 6,2–12,9 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IR 40M, IP66 (korvaa Q3517-SLVE:n)
Axis-kupukameratAXIS Q3538-SLVE Q35 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera syväoppimisella, 6,2–12,9 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IR 40M, IP66 (korvaa Q3517-SLVE:n)
AXIS Q3538-SLVE Q35 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera syväoppimisella, 6,2–12,9 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IR 40M, IP66 (korvaa Q3517-SLVE:n)
Tuotenumero: 02463-00123864,00 kr















