| Begrenset garanti | 5 år |
|---|---|
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brennvidde | 3–8,5 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP54 |
| Inngangsspenning | 12V DC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Maksimal blenderåpning | f/2.58 |
| Maks fokuslengde | 8,5 mm |
| Miljøsertifisering | REACH, RoHS |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/1.38 |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 5 MP |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| CE-merking | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/30500 sekund |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maks. luftfuktighet i drift | 0.95 |
| Min fokuslengde | 3 mm |
| Min. temperatur i drift | 0°C |
| Minimumsbelysning | 0,10 lux, 0 lux |
| Nattsynsavstand | 40 meter |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsentens delenummer | 03152-001 |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
| Merke/merke |
AXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Merke: AXIS
Varenummer: 01933-001
6 752 kr