| Artikla | 101696 |
|---|---|
| Tavaramerkki | ASSA ABLOY |
| Tuotemerkin tunnus | 806876100057 |
| Leveä tuote | 8 mm |
| Rakennusmateriaalit arvioitu | Ei |
| Värillinen pintakäsittely | Galvanoitu |
| Korotettu tuote | 8 mm |
| Tuotteen pituus | 102 mm |
| Merkki/merkki |
85 kr
