| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 132 mm |
| Brandpuntsafstand | 3-9 mm |
| Vormfactor | Kogel |
| Functies | Automatische versterkingsregeling, breed dynamisch bereik, dag/nachtmodus, ontwaseming, wachtwoordbeveiliging, privacymaskering, PTZ-functie |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Stofbestendig, regenbestendig, sneeuwbestendig, schokbestendig, weerbestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Ingangsspanning | 10V DC, 28V DC |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.6 |
| Max. focuslengte | 9 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 21207 (Methode B), NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Mijn opening | f/3.3 |
| Montage type | Paalmontage, Muurmontage |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | P |
| Productnaam | AXIS P1465-LE 9 mm |
| Productserie | P14 |
| Soort product | Vaste camera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60°C |
| Opening | f/1.6-3.3 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/37000 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 13W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 3 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 39,92 m |
| Productmodel | P1465-LE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02339-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.265, MJPEG |
| Merk/merk |
22 535 kr