| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Brandpuntsafstand | 137 mm |
| Vormfactor | Lademontage |
| Functies | Actief sabotagealarm, breed dynamisch bereik, ontwaseming, schokdetectie, elektronische beeldstabilisatie, HTTPS-encryptie, wachtwoordbeveiliging, privacymaskering, PTZ-functie, bewegingsdetectie, SD-kaart voor lokale opslag, ruitenwisser, witbalans |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Corrosiebestendig, trillingsbestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP68 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Ingangsspanning | 24V gelijkstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.4 |
| Max. focuslengte | 137 mm |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Mijn opening | f/4 |
| Montage type | Montage op aansluitdoos, montage op paal, plafondmontage, wandmontage |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 32x |
| Pakketinhoud | ExCam XF Q1785 explosieveilige netwerkcamera Installatiehandleiding Windows-decoder 1-gebruikerslicentie Weathershield ExCam XFASKDP03-T kabel ExCam 5 m (16 ft), EXTB-3 aansluitdoos ExCamAXIS bewakingsmicroSDXC-kaart 128 GB |
| Productgroep | ExCam |
| Productnaam | ExCam XF Q1785 explosieveilige netwerkcamera |
| Soort product | Bulletcamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | Nee |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 11,1 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60°C |
| CE-markering | JA |
| Service op afstand | JA |
| Snelste sluitertijd | 1/66500 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 1 seconde |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 4,3 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -60°C |
| Productmodel | ExCam XF Q1785 |
| RoHS-conform | Beperkte stoffen worden niet gebruikt. |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 01572-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
| Merk/merk |
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream explosiebestendige IP-bulletcamera, 6-13mm varifocale lens, IR 40M, IP67, zwart
Merk: AXIS
SKU: 02534-001
42 265 kr