| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 3 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breedte | 119,4 mm |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 119,9 mm |
| Diepte | 119,4 mm |
| Brandpuntsafstand | 3,5-6,6 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Breed dynamisch bereik, ruisonderdrukking, dag/nachtmodus, persoonsdetectie, HTTPS-encryptie, ingebouwde IR-led, inbraakpreventie, privacymaskering, PTZ-functie, bewegingsdetectie |
| Verf | |
| HDMI | JA |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Hoogte | 71,1 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP42 |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 1 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.7 |
| Max. focuslengte | 6,60 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Mijn opening | f/2.6 |
| Montage type | Hangende montage, Inbouwmontage, Montage op aansluitdoos, Plafondmontage, Wandmontage, Opbouwmontage |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 2x |
| Pakketinhoud | 1 x M4215-LV Domecamera Varifocale 2 MP dome met IR en deep learning 1 x installatiehandleiding 1 x authenticatiesleutel voor de eigenaar 1 x virtuele clientlicentie voor H.264/H.265 |
| Productgroep | M |
| Productnaam | AXIS M4215-LV |
| Productserie | M42 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 366 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 45°C |
| Opening | f/1.7-2.6 |
| CE-markering | JA |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Snelste sluitertijd | 1/25000 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 1/5 seconde |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 10W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 0.85 |
| Mijn focuslengte | 3,5 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | 0°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 20 minuten |
| Productmodel | M4215-LV |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02677-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | E |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.264H (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.264M (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Deel 2/HEVC) Main Profile, Motion JPEG |
AXIS M4215-V 2MP domecamera met randbescherming, 3,5-6,6 mm varifocale lens, IP42 IK08, wit
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS M4215-LV 2MP Dome Camera, 3,5-6,6mm Varifocale Lens, WDR, IK08, IP42, Wit
Artikelnummer: 02677-001
GTIN: 7331021081529
6352,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Axis dome camera'sAXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Varumärke: AXISCompacte indoor domecamera met 3-6mm varifocale lens en zoom-/focusfunctie op afstand. 4MP-sensor met WDR en Lightfinder voor goede beelden in alle lichtomstandigheden.
Ingebouwde AI-processor voor diepgaande leeranalyse met detectie van personen en voertuigen.
HDMI-uitgang voor lokale beeldweergave, IP42/IK08-beschermd. Perfect voor winkels, kantoren en openbare ruimtes.
SKU: 02112-0016352,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Axis dome camera'sAXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Varumärke: AXISEen kosteneffectieve 4MP domecamera met geavanceerde beeldverwerkingstechnologie voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden.
De camera heeft ingebouwde AI-analyse om mensen en voertuigen direct in de camera te identificeren, en audio- en I/O-aansluitingen voor systeemintegratie.
Met IP66/I
SKU: 02372-0018858,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3215-LVE M32 serie, 2MP Zipstream IP Dome camera met DLPU, 2.8mm vaste lens, IR 30M, IP66 (vervangt M3205-LVE)
Axis dome camera'sAXIS M3215-LVE M32 serie, 2MP Zipstream IP Dome camera met DLPU, 2.8mm vaste lens, IR 30M, IP66 (vervangt M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR en OptimisedIR met 30 meter IR-verlichting zorgen voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden. De camera heeft IP66-bescherming voor buitengebruik en ingebouwde cyberbeveiliging.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q9307-LV IP-domecamera met multisensor, multimegapixel en 180° overzichtsfunctie
Axis dome camera'sAXIS Q9307-LV IP-domecamera met multisensor, multimegapixel en 180° overzichtsfunctie
AXIS Q9307-LV 02487-001 Multisensor IP-domecamera, meerdere megapixels, 180° overzicht
SKU: 02487-00119884,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
Axis dome camera'sAXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02815-0019885,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
AXIS P3925-R P39-serie 2MP transit dome camera, 2,8mm vaste lens, 10 stuks
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3628-VE Q36-serie 8MP Zipstream IP-domecamera met 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
Axis dome camera'sAXIS Q3628-VE Q36-serie 8MP Zipstream IP-domecamera met 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
AXIS Q3628-VE Q36-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66, wit
SKU: 02617-00122537,00 kr












