| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 3 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredde | 119,4 mm |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 119,9 mm |
| Dybde | 119,4 mm |
| Brennvidde | 3,5–6,6 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | Bredt dynamisk område, støyreduksjon, dag/natt, persondeteksjon, HTTPS-kryptering, innebygd IR-LED, inntrengingsbeskyttelse, personvernmaskering, PTZ, bevegelsesdeteksjon |
| Farge | |
| HDMI | JA |
| Bærekraft | Vandalsikker |
| Høyde | 71,1 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP42 |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 1 |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.7 |
| Maks fokuslengde | 6,60 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/2.6 |
| Monteringstype | Hengende montering, Innfelt montering, Montering av koblingsboks, Takmontering, Veggmontering, Utenpåliggende montering |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 2 ganger |
| Pakkeinnhold | 1 x M4215-LV kuppelkamera med varifokal 2 MP kuppel med IR og dyp læring 1 x installasjonsveiledning 1 x eierautentiseringsnøkkel 1 x virtuell klientlisens for H.264/H.265 |
| Produktgruppe | M |
| Produktnavn | AXIS M4215-LV |
| Produktserie | M42 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 366 g |
| Maksimal driftstemperatur | 45°C |
| Blenderåpning | f/1.7–2.6 |
| CE-merking | JA |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08 |
| Raskeste lukkertid | 1/25000 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 1/5 sekund |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 10W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 0.85 |
| Min fokuslengde | 3,5 mm |
| Min. temperatur i drift | 0°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 20 m |
| Produktmodell | M4215-LV |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02677-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | TO |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.264H (MPEG-4 del 10/AVC), H.264M (MPEG-4 del 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H del 2/HEVC) hovedprofil, Motion JPEG |

AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02501-021
43 430 kr





