| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 3 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breedte | 119,4 mm |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 119,9 mm |
| Diepte | 119,4 mm |
| Brandpuntsafstand | 3,5-6,6 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Breed dynamisch bereik, ruisonderdrukking, dag/nachtmodus, persoonsdetectie, HTTPS-encryptie, ingebouwde IR-led, inbraakpreventie, privacymaskering, PTZ-functie, bewegingsdetectie |
| Verf | |
| HDMI | JA |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Hoogte | 71,1 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP42 |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 1 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.7 |
| Max. focuslengte | 6,60 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Mijn opening | f/2.6 |
| Montage type | Hangende montage, Inbouwmontage, Montage op aansluitdoos, Plafondmontage, Wandmontage, Opbouwmontage |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 2x |
| Pakketinhoud | 1 x M4215-LV Domecamera Varifocale 2 MP dome met IR en deep learning 1 x installatiehandleiding 1 x authenticatiesleutel voor de eigenaar 1 x virtuele clientlicentie voor H.264/H.265 |
| Productgroep | M |
| Productnaam | AXIS M4215-LV |
| Productserie | M42 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 366 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 45°C |
| Opening | f/1.7-2.6 |
| CE-markering | JA |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Snelste sluitertijd | 1/25000 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 1/5 seconde |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 10W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 0.85 |
| Mijn focuslengte | 3,5 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | 0°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 20 minuten |
| Productmodel | M4215-LV |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02677-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | E |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.264H (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.264M (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Deel 2/HEVC) Main Profile, Motion JPEG |
| Merk/merk |
AXIS M4318-PLVE M43-serie, 12MP IP mini-domecamera met panoramisch beeld voor gebruik buitenshuis
Merk: AXIS
SKU: 02511-001
13 006 kr