| Beperkte garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 1,56 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Max. focuslengte | 1,56 mm |
| Maximale videoresolutie | 2016 x 2016 |
| Milieucertificering | EN 50155 Klasse OT2/ST2 (2007: Klasse TX), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Klasse 5M3 (Trillingen, Schokken), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Categorie 1 Klasse B, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Nachtzicht | JA |
| Productgroep | M |
| Productnaam | AXIS M3057-PLR Mk II DOME CAMERA |
| Productserie | M30 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 6MP |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Opening | f/2.0 |
| CE-markering | JA |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 12W |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | M3057-PLR Mk II |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02457-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | JP |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Merk/merk |
18 778 kr