| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Diameter | 184 mm |
| Brandpuntsafstand | 6,2-12,9 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | 3D digitale ruisonderdrukking, Breed dynamisch bereik, Ruisdetectie, Voertuigdetectie, Kruislijndetectie, Persoonsdetectie, Hooglichtcompensatie (HLC), Tegenlichtcompensatie (BLC), Wachtwoordbeveiliging, Bewegingsdetectie, Spiegelen |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, vandalismebestendig, trillingsbestendig, weerbestendig |
| Hoogte | 141 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP6K9K |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | 4K |
| Ingangsspanning | 12V gelijkstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 1 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.6 |
| Max. focuslengte | 12,90 mm |
| Maximale videoresolutie | 3840x2160 |
| Milieucertificering | REACH, RoHS |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Mijn opening | f/2.9 |
| Montage type | Montage in aansluitdoos |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | IR-gecorrigeerd |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 2x |
| Pakketinhoud | Q3628-VE Dome CameraInstallatiehandleidingKabeladapterRESISTORX TR20 SchroefbitAansluitklemmenAansluitkapKabelpakkingGebruikersauthenticatiesleutel |
| Productnaam | Q3628-VE domecamera |
| Productserie | Q36 |
| Soort product | Dome-camera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 8MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Aantal sensoren | 1 |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/66500 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 6,2 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -50°C |
| Minimale verlichting | 0,07 Lux |
| Productmodel | Q3628-VE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02617-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
| Merk/merk |
AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Merk: AXIS
SKU: 02768-001
14 617 kr