| Ograniczona gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 1,56 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Maksymalna długość ogniskowania | 1,56 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2016 x 2016 |
| Certyfikacja środowiskowa | EN 50155 Klasa OT2/ST2 (2007: Klasa TX), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Klasa 5M3 (wibracje, wstrząsy), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Kategoria 1 Klasa B, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Typ 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Noktowizor | TAK |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | KAMERA KOPUŁKOWA AXIS M3057-PLR Mk II |
| Seria produktów | M30 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 6MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Otwór | f/2.0 |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maksymalne zużycie energii | 12W |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | M3057-PLR Mk II |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02457-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | JP |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Marka/marka |
Dyskretna kamera kopułkowa IP AXIS F4105-LRE serii F, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, biała, opakowanie 8 szt.
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02364-021
34 213 kr