| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 3,1 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Breed dynamisch bereik, dag/nachtmodus, SD-kaart voor lokale opslag |
| Verf | |
| HDMI | JA |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Hoogte | 5,6 cm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP42 |
| Binnen Buiten | Binnen |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Max. focuslengte | 3,10 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Montage type | Plafondmontage, wandmontage |
| Nachtzicht | JA |
| NDAA-conform | JA |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | M |
| Productnaam | AXIS M3085-V |
| Productserie | M30 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 45°C |
| Opening | f/2.0 |
| CE-markering | JA |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 4W |
| Mijn focuslengte | 3,1 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | 0°C |
| Minimale verlichting | 0,03 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | M3085-V |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02373-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | TW |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265 |
| Merk/merk |
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Merk: AXIS
SKU: 02372-001
9 746 kr