| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 3,1 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Szeroki zakres dynamiki, tryb dzień/noc, karta SD do przechowywania lokalnego |
| Farba | |
| HDMI | TAK |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Wysokość | 5,6 cm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP42 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wnętrz |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna długość ogniskowania | 3,10 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Typ montażu | Montaż sufitowy, montaż ścienny |
| Noktowizor | TAK |
| Zgodny z NDAA | TAK |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M3085-V |
| Seria produktów | M30 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 0,25 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
| Otwór | f/2.0 |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 4W |
| Moja długość ogniskowania | 3,1 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | 0°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,03 luksa |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | M3085-V |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02373-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TW |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265 |
| Marka/marka |

AXIS P4705-PLVE P47 Series, wielosensorowa panoramiczna kamera kopułkowa IP 2x2 MP Zipstream 360° z 2,5-krotnym zoomem optycznym, obiektyw zmiennoogniskowy 3,26-8,12 mm, IP67
Marka: AXIS
SKU: 02415-001
12 852 kr







