| Beperkte garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Brandpuntsafstand | 10,8-28,2 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Categorie | Videobewaking |
| Type lens | Varifocaal |
| Max. focuslengte | 28,2 mm |
| Echte resolutie | 2MP |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Mijn focuslengte | 10,8 mm |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikantnummer | 03151-001 |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265 |
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Axis dome camera'sAXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Varumärke: AXISCompacte indoor domecamera met 3-6mm varifocale lens en zoom-/focusfunctie op afstand. 4MP-sensor met WDR en Lightfinder voor goede beelden in alle lichtomstandigheden.
Ingebouwde AI-processor voor diepgaande leeranalyse met detectie van personen en voertuigen.
HDMI-uitgang voor lokale beeldweergave, IP42/IK08-beschermd. Perfect voor winkels, kantoren en openbare ruimtes.
SKU: 02112-0016352,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Axis dome camera'sAXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Varumärke: AXISKosteneffectieve koepel voor binnen met 4MP en 130° groothoek. WDR en Lightfinder voor goed beeld in alle lichtomstandigheden.
AI-analyse voor detectie van personen en voertuigen. Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE.
Ideaal voor winkels en kantoren.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
Axis dome camera'sAXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-domecamera voor buiten met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03213-00113251,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
AXIS M3905-R 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera voor bewaking, 3,6 mm lens, IP67, wit, 10 stuks
SKU: 02501-02143430,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
Axis dome camera'sAXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
SKU: 02463-00123864,00 kr













