| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 3,6 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Breed dynamisch bereik, robuuste constructie, SD-kaart voor lokale opslag |
| Verf | |
| Verpakkingstype | Bulk |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, trillingsbestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Binnen |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 10 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Max. focuslengte | 3,60 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | EN 50155 Klasse OT1/ST2 (2021), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Montage type | Voertuigmontage |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | P |
| Productnaam | AXIS P3905-R Mk III M12 3,6 mm 10P |
| Productserie | P39 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Opening | f/2.0 |
| Certificering en normen | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 45 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 3W |
| Mijn focuslengte | 3,6 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -30°C |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | P3905-R Mk III M12 |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02671-021 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS P3905-R Mk III P39-serie, 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera, 3,6 mm lens, IP67, M12, wit, 10 stuks
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS P3905-R Mk III P39-serie, 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera, 3,6 mm lens, IP67, M12, wit, 10 stuks
Artikelnummer: 02671-021
GTIN: 7331021081444
53990,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera met AI-ondersteuning voor buitengebruik en 10mm-lens
Axis dome camera'sAXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera met AI-ondersteuning voor buitengebruik en 10mm-lens
AXIS P3285-LVE 2MP P32 Dome Camera, AI-gestuurd, voor buitengebruik, 10mm lens
SKU: 02981-00110598,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4318-PLVE M43-serie, 12MP IP mini-domecamera met panoramisch beeld voor gebruik buitenshuis
Axis dome camera'sAXIS M4318-PLVE M43-serie, 12MP IP mini-domecamera met panoramisch beeld voor gebruik buitenshuis
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP Panorama Mini-Dome
Buitencamera met 360°-kijkhoek en 12MP-sensor.
Ingebouwde infraroodverlichting voor nachtzicht, geavanceerde leeranalyse voor persoons- en voertuigdetectie.
IP66/IK10-bescherming, PoE-voeding.
Perfect voor geavanceerde bewaking buitenshuis.
SKU: 02511-00111924,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
AXIS M3905-R 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera voor bewaking, 3,6 mm lens, IP67, wit, 10 stuks
SKU: 02501-02143430,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
AXIS P3925-R P39-serie 2MP transit dome camera, 2,8mm vaste lens, 10 stuks
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
Axis dome camera'sAXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02816-00111204,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
Axis dome camera'sAXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02815-0019885,00 kr














