| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 3,6 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Szeroki zakres dynamiki, solidna konstrukcja, karta SD do lokalnego przechowywania |
| Farba | |
| Rodzaj opakowania | Cielsko |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wstrząsy i wibracje |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wnętrz |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Ilość | 10 |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna długość ogniskowania | 3,60 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | EN 50155 klasa OT1/ST2 (2021), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Typ montażu | Uchwyt samochodowy |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Grupa produktów | P |
| Nazwa produktu | AXIS P3905-R Mk III M12 3,6 mm 10P |
| Seria produktów | P39 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Otwór | f/2.0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 45 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 3W |
| Moja długość ogniskowania | 3,6 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | P3905-R Mk III M12 |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02671-021 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |

Kamera kopułkowa AXIS P3285-LVE 2MP P32 do zastosowań zewnętrznych z obiektywem 10 mm i obsługą sztucznej inteligencji
Numer katalogowy: 02981-001
10 598 kr






