| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breedte | 11 cm |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | EAC, ECE R10 rev.05 (?E-markering), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 110 mm |
| Diepte | 11 cm |
| Brandpuntsafstand | 2,8 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Dag/nachtmodus, ontwaseming, geluidsdetectie, schokdetectie, elektronische beeldstabilisatie, HTTPS-versleuteling, ingebouwde IR-led, ingebouwde microfoon, sabotagealarm, wachtwoordbeveiliging, privacymaskering, PTZ-functie, bewegingsdetectie, SD-kaart voor lokale opslag |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Hoogte | 49,4 mm |
| Ingebouwde microfoon | JA |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Binnen, buiten |
| Opnameformaat | HD |
| Ingangsspanning | 12V gelijkstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Maximale opening | f/1.6 |
| Max. focuslengte | 2,80 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | EN 50155 Klasse OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Klasse 5M3 (Trillingen, Schokken), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Categorie 1 Klasse B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Montage type | Ophangmontage, Muurmontage |
| Nachtzicht | JA |
| NDAA-conform | JA |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Pakketinhoud | Installatiehandleiding voor de P3935-LR netwerkcamera Windows-decoder 1-gebruikerslicentie Boorgatsjabloon Lensgereedschap Resistorx L-sleutel |
| Productgroep | P |
| Productnaam | AXIS P3935-LR |
| Productserie | P39 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 400 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 70°C |
| Opening | f/1.6 |
| CE-markering | JA |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/33500 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 12W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 0.95 |
| Mijn focuslengte | 2,8 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0,01 Lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 15 m |
| Productmodel | P3935-LR |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 01919-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | JP |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |

AXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
SKU: 01933-001
6 089 kr






