| Beperkte garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Brandpuntsafstand | 3,4-9,8 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Categorie | Videobewaking |
| Type lens | Varifocaal |
| Max. focuslengte | 9,8 mm |
| Productserie | P32 |
| Echte resolutie | 2MP |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Mijn focuslengte | 3,4 mm |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikantnummer | 02981-001 |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265 |
| Merk/merk |
11 396 kr
