| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szerokość | 11 cm |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | EAC, ECE R10 rev.05 (znak ?E), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasa A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Średnica | 110 mm |
| Głębokość | 11 cm |
| Ogniskowa | 2,8 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Dag/Natt, Defog, Detektering av ljud, Detektering av stötar, Elektronisk bildstabilisering, HTTPS-kryptering, Inbyggd IR LED, Inbyggd mikrofon, Larm för sabotage, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Wysokość | 49,4 mm |
| Wbudowany mikrofon | TAK |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wewnątrz, na zewnątrz |
| Format nagrywania | Wysoka rozdzielczość |
| Napięcie wejściowe | 12 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna przysłona | f/1,6 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 2,80 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | EN 50155 Klasa OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Klasa 5M3 (wibracje, wstrząsy), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Kategoria 1 Klasa B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Typ montażu | Hängande montering, Väggfäste |
| Noktowizor | TAK |
| Zgodny z NDAA | TAK |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zawartość opakowania | P3935-LR Nätverkskamera Installationsguide Windows Decoder 1-användarlicens Borrhålsmall Linsverktyg Resistorx L-nyckel |
| Grupa produktów | P |
| Nazwa produktu | AXIS P3935-LR |
| Seria produktów | P39 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 400g |
| Maksymalna temperatura pracy | 70°C |
| Otwór | f/1,6 |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/33500 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 12W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 0.95 |
| Moja długość ogniskowania | 2,8 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 luksa |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 15 metrów |
| Model produktu | P3935-LR |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 01919-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | JP |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |

Kamera kopułkowa PTZ AXIS M5526-E 50 Hz 4 MP, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 10-krotny zoom i przywoływanie ostrości
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02768-001
13 914 kr






