| Artikel | 152902 |
|---|---|
| Handelsmerk | Algemene voorwaarden |
| Merk-ID | B02402.05.03 |
| Breed product | 20 mm |
| Deur hangt | Rechts, links |
| Verhoogd product | 59,2 mm |
| Plattegrond schuin | Plan |
| Tongmaat | 4,1-5,1 mm |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Gepolijst messing |
| Merk/merk |
108,75 kr