| Artikel | 152902 |
|---|---|
| Varumärke | AGB |
| Varumärkes-ID | B02402.05.03 |
| Bredd produkt | 20 mm |
| Dörrhängning | Höger, Vänster |
| Höjd produkt | 59,2 mm |
| PlanVinklad | Plan |
| Plösmått | 4,1-5,1 mm |
| FärgYtbehandling | Polerad Mässing |
| Varumärke/Fabrikat |
116,25 kr