| Artikel | 152903 |
|---|---|
| Handelsmerk | Algemene voorwaarden |
| Merk-ID | B024020593 |
| Breed product | 20 mm |
| Deur hangt | Rechts, links |
| Verhoogd product | 59,2 mm |
| Plattegrond schuin | Plan |
| Tongmaat | 4,1-5,1 mm |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Zwart |
| Merk/merk |
35 kr