| Artikkel | 112352 |
|---|---|
| Varemerke | ASSA ABLOY |
| Merke-ID | 0844SV530 |
| Høyre Venstre Rett | Venstre sving |
| Langt skilt | Lang plate for trykksylinder |
| Låsbar | Låsbart håndtak |
| Sprintdimensjon | 8 mm |
| Sprintlengde | 53 mm |
| Byggematerialer vurdert | Nei |
| Farge overflatebehandling | Krom |
| Merke/merke | |
| Høyre/venstre/rett | Venstre sving |
| Langt skilt | Lang plate for trykksylinder |
| Låsbar | Låsbart håndtak |
| Sprintdimensjon | 8 mm |
| Sprintlengde | 53 mm |
| Farge/Overflatebehandling | Krom |
Spagnoletthåndtak
Spagnoletthåndtak Håndtak 844S Venstre 8X53 Krom
Tilgjengelighet:
🟢 Levering normalt 2-4 dager
Varenummer: 0844SV530
770,00 kr

















