| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 183 mm |
| Dybde | 385 mm |
| Brennvidde | 12-48mm |
| Formfaktor | Kule |
| Funksjoner | Bra täckning i vida, öppna områden, Pålitlig och robust, Utmärkt detaljåtergivning på stora avstånd, Utmärkta kriminaltekniska detaljer och kraftfull prestanda |
| Farge | |
| Emballasjetype | Låda |
| Bærekraft | Støtdempende |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Inngangsspenning | 10V likestrøm, 20V vekselstrøm, 24V vekselstrøm, 28V likestrøm |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/4 |
| Maks fokuslengde | 48 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 3712x2784 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7–2.2.9) |
| Miljøvennlig | JA |
| Monteringstype | Hörnmontering, Rörledningsfäste, Stolpmontering |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 3x, 4x |
| Pakkeinnhold | KabelpackningarKameraKontaktskyddInstallationsguideÄgarautentiseringsnyckelRJ45-kabelTerminalblockkontakt |
| Produktgruppe | Q |
| Produktnavn | AXIS Q1808-LE |
| Produktserie | Q18 |
| Produkttype | Faste kameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 10MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 32000g |
| Maksimal driftstemperatur | 60°C |
| Blenderåpning | f/1.7- 4.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08, IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/45500s |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maksimalt strømforbruk | 51W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 5-95% |
| Min fokuslengde | 12mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 120 meter |
| Produktmodell | Q1808-LE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02507-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, JPEG, MPEG-4, MPEG-H |
AXIS Q1808-LE 10MP Bullet-overvåkningskamera, 32x zoom, objektiv 12–48 mm
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS Q1808-LE 10MP Bullet-overvåkningskamera, 32x zoom, objektiv 12–48 mm
Varenummer: 02507-001
GTIN: 7331021078505
27180,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis bullet-kameraer
AXIS P1475-LE P14-serien 2MP IP-kamera för utomhusbruk, 3-9 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
Axis bullet-kameraerAXIS P1475-LE P14-serien 2MP IP-kamera för utomhusbruk, 3-9 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
AXIS P1475-LE P14-serien 2MP utendørs bullet IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
SKU: 03181-0019271,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1465-LE P14-serien, 2 MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvit
Axis bullet-kameraerAXIS P1465-LE P14-serien, 2 MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvit
AXIS P1465-LE P14-serien, 2 MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvit
Varenummer: 02339-0019885,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Axis bullet-kameraerAXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Varumärke: AXISAXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Varenummer: 02342-00113914,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med Deep Learning, 3,2 mm fast objektiv, IR 20M, IP67, svart
Axis bullet-kameraerAXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med Deep Learning, 3,2 mm fast objektiv, IR 20M, IP67, svart
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP-kulekamera med dyp læring, 3,2 mm fast linse, IR 20M, IP67, svart
SKU: 02131-0015000,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1485-LE P14-serien 2MP utendørs IP-kamera, 10–28 mm teleobjektiv, AI-drevet, optimalisert IR
Axis bullet-kameraerAXIS P1485-LE P14-serien 2MP utendørs IP-kamera, 10–28 mm teleobjektiv, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P1485-LE P14-serien 2MP utendørs bullet IP-kamera, 10–28 mm teleobjektiv, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03182-00111261,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream eksplosjonssikkert IP-kulekamera, 6–13 mm varifokal linse, IR 40M, IP67, svart
Axis bullet-kameraerAXIS P1468-XLE 8MP Zipstream eksplosjonssikkert IP-kulekamera, 6–13 mm varifokal linse, IR 40M, IP67, svart
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream eksplosjonssikkert IP-kulekamera, 6–13 mm varifokalt objektiv, IR 40M, IP67, svart
Varenummer: 02534-00139784,00 kr
















