| Artykuł | 152153 |
|---|---|
| Prawa Lewa Prosta | Skręt w lewo |
| Długi znak | Bez długiego talerza |
| Zamykane | Nie zamykany |
| Wymiar sprintu | 8 mm |
| Długość sprintu | 50 mm |
| Obróbka powierzchni koloru | Chrom |
| Prawo/Lewo/Prosto | Skręt w lewo |
| Długi znak | Bez długiego talerza |
| Zamykane | Nie zamykany |
| Wymiar sprintu | 8 mm |
| Długość sprintu | 50 mm |
| Kolor/Obróbka powierzchni | Chrom |
| Marka/marka |
Podobne produkty
-
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette Klamka London 013VK/350KL Prawa Owalna 8X00 F1 Srebrna – HOPPE
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette Klamka London 013VK/350KL Prawa Owalna 8X00 F1 Srebrna – HOPPE
Varumärke: HOPPESKU: 11751514 -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette London 013VK/350KL Gałka prawa 8X67 F1 Srebrna – HOPPE
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette London 013VK/350KL Gałka prawa 8X67 F1 Srebrna – HOPPE
Varumärke: HOPPESKU: 3974302498,00 kr -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette 2683 prawa 8X43 Mosiądz polerowany bez lakieru – SIBES
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette 2683 prawa 8X43 Mosiądz polerowany bez lakieru – SIBES
Varumärke: SIBESSKU: S-03024637,00 kr -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette Klamka London 013VK/350KL Lewa Owalna 8X00 F1 Srebrna – HOPPE
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette Klamka London 013VK/350KL Lewa Owalna 8X00 F1 Srebrna – HOPPE
Varumärke: HOPPESKU: 11751459379,00 kr -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette 2689 prawa 8X43 Mosiądz polerowany bez lakieru – SIBES
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette 2689 prawa 8X43 Mosiądz polerowany bez lakieru – SIBES
Varumärke: SIBESSKU: 2689 PMĘ OL HÖ -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette 2683 Lewa 8X43 Mosiądz polerowany bez lakieru – SIBES
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette 2683 Lewa 8X43 Mosiądz polerowany bez lakieru – SIBES
Varumärke: SIBESSKU: S-03034637,00 kr











