| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Średnica | 110 mm |
| Ogniskowa | 3,6 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Cyfrowa redukcja szumów 3D, wykrywanie twarzy, tryb dzień/noc, usuwanie zamglenia, wbudowany HLC, wbudowana dioda LED IR, kompensacja podświetlenia (BLC), kompresja dźwięku, maskowanie prywatności, obszar zainteresowania, wykrywanie ruchu, wyzwalanie alarmu |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Pyłoszczelny, odporny na wstrząsy, wodoodporny |
| Wysokość | 50 mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Ilość | 10 |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna przysłona | f/2 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 3,60 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Typ montażu | Montaż sufitowy |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zawartość opakowania | Kamera kopułkowa M3905-RInstrukcja instalacjiLicencja dekodera Windows® dla 1 użytkownikaObiektyw również |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M3905-R RJ45 3,6 mm 10P |
| Seria produktów | M39 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 241 g |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Otwór | f/2.0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/19000 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1/5 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 45 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 3W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 3,6 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,04 luksa |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | M3905-R |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02501-021 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
Kamera IP AXIS M3905-R 2MP Zipstream z wbudowaną matrycą, obiektyw 3,6 mm, IP67, biała, opakowanie 10 szt.
🟡 Wykonane na zamówienie - czas dostawy jest różny
Kamera kopułkowa IP Zipstream do monitoringu pokładowego AXIS M3905-R 2MP, obiektyw 3,6 mm, IP67, biała, opakowanie 10 szt.
Numer artykułu: 02501-021
GTIN: 7331021078314
43430,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
Kamera zewnętrzna IP AXIS P3277-LVE serii P32 o rozdzielczości 5 MP z wbudowanym mikrofonem, obiektywem zmiennoogniskowym 3,0–8,5 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Kamery kopułkowe AxisKamera zewnętrzna IP AXIS P3277-LVE serii P32 o rozdzielczości 5 MP z wbudowanym mikrofonem, obiektywem zmiennoogniskowym 3,0–8,5 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
AXIS P3277-LVE P32 Series Zewnętrzna kamera kopułkowa IP 5MP z wbudowanym mikrofonem, obiektywem zmiennoogniskowym 3,0–8,5 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Numer katalogowy: 03213-00113251,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Dyskretna kamera kopułkowa IP AXIS F4105-LRE serii F, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, biała, opakowanie 8 szt.
Kamery kopułkowe AxisDyskretna kamera kopułkowa IP AXIS F4105-LRE serii F, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, biała, opakowanie 8 szt.
AXIS F4105-LRE seria F, dyskretna kamera kopułkowa IP, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, kolor biały, opakowanie 8 szt.
Numer katalogowy: 02364-02134213,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Varumärke: AXISEkonomiczna kamera kopułkowa 4 MP z zaawansowaną technologią przetwarzania obrazu zapewniającą doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Kamera ma wbudowaną analizę AI do identyfikacji osób i pojazdów bezpośrednio w kamerze, a także złącza audio i I / O do integracji systemu.
Z IP66/I
SKU: 02372-0018858,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa IP AXIS Q9307-LV z wieloma czujnikami, rozdzielczością wielomegapikselową, 180° – przegląd
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa IP AXIS Q9307-LV z wieloma czujnikami, rozdzielczością wielomegapikselową, 180° – przegląd
AXIS Q9307-LV 02487-001 Wieloczujnikowa kamera kopułkowa IP, wielomegapikselowa, 180° – przegląd
Numer katalogowy: 02487-00119884,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Kamera zewnętrzna IP AXIS M4227-LVE serii M42 o rozdzielczości 5 MP, WDR, zoptymalizowany podczerwień, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
Kamery kopułkowe AxisKamera zewnętrzna IP AXIS M4227-LVE serii M42 o rozdzielczości 5 MP, WDR, zoptymalizowany podczerwień, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
AXIS M4227-LVE M42 Series Zewnętrzna kamera kopułkowa IP 5MP, WDR, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
Numer katalogowy: 02815-0019885,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3626-VE serii Q36 o rozdzielczości 4 MP i obiektywie zmiennoogniskowym 4,3–8,6 mm, IP66, biała
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3626-VE serii Q36 o rozdzielczości 4 MP i obiektywie zmiennoogniskowym 4,3–8,6 mm, IP66, biała
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3626-VE serii Q36, 4 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3–8,6 mm, IP66, kolor biały
Numer katalogowy: 02616-00118464,00 kr













