| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Ogniskowa | 3,4-9,8 mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna długość ogniskowania | 9,8 mm |
| Seria produktów | P32 |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Moja długość ogniskowania | 3,4 mm |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Numer części producenta | 02981-001 |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265 |
| Marka/marka |
AXIS P3905-R Mk III seria P39, kamera kopułkowa IP Zipstrea 2 MP z wbudowaną matrycą, obiektyw 3,6 mm, IP67, M12, kolor biały, opakowanie 10 szt.
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02671-021
59 579 kr