- Z kołkami prowadzącymi (301 bez kołków prowadzących)
- Mocowanie C/C: 43 mm między uchwytami, góra 71 mm w górę
- Wymiary znaku długiego: 28X134 mm
- Wymiar sprintu: Dostarczany bez sprintu
- Materiał uchwytu: stop cynkowo-aluminiowy
- Materiał śruby: Stal ocynkowana
- Obróbka powierzchniowa: Powlekana na czarno
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette Klamka Tyresö 301TR Prawa Szyld długi bez sprężyny Czarna – Roca
Dostępność:
Artykuł na zamówienie - czas realizacji różni się w zależności od dostępności dostawcy
Numer artykułu: 932821
520,00 kr
ROCA Tyresö 301TR (z kołkami prowadzącymi) Klamka okienna prawostronna do zamykanych drzwi hiszpańskich. Długi szyld posiada owalne wgłębienie na owalny cylinder zamka. Owalny otwór można uzupełnić Vred TT01, Cover Trace Rokoko RC01 lub Cover Trace BP01. Klamka okienna nadaje się zatem do pojedynczego lub podwójnego montażu z wkładką/gałką, wkładką/cylindrem lub wkładką/pokrywą i jest dostępna w wersji lewej, prawej i prostej. Seria Tyresö to klamki okienne o smukłym i ponadczasowym designie, pasującym do nieco bardziej nowoczesnej architektury.
Właściwości:
| Wymiary | 43 × 71 × 134 mm |
|---|---|
| Artykuł | 156439 |
| Znak firmowy | GŁAZ |
| Identyfikator marki | 932821 |
| Prawa Lewa Prosta | Skręt w prawo |
| Długi znak | Znak długi ślepy, Znak długi na cylinder owalny, Znak długi na cylinder rokokowy |
| Zamykane | Do zamykanej zasuwnicy |
| Wymiar sprintu | 8 mm |
| Długość sprintu | Bez sprintu |
| Obróbka powierzchni koloru | Czarny |
| Marka/marka | |
| Prawo/Lewo/Prosto | Skręt w prawo |
| Długi znak | Znak długi ślepy, Znak długi na cylinder owalny, Znak długi na cylinder rokokowy |
| Zamykane | Do zamykanej zasuwnicy |
| Wymiar sprintu | 8 mm |
| Długość sprintu | Bez sprintu |
| Kolor/Obróbka powierzchni | Czarny |
Podobne produkty
-
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette Klamka 2742-683 Lewa Nikiel z cylindrem – SIBES
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette Klamka 2742-683 Lewa Nikiel z cylindrem – SIBES
Varumärke: SIBESSKU: S-046511420,00 kr -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Uchwyt Espagnolette 2683 Prosty 8X43 Mosiądz Polerowany Nielakierowany – SIBES
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychUchwyt Espagnolette 2683 Prosty 8X43 Mosiądz Polerowany Nielakierowany – SIBES
Varumärke: SIBESSKU: S-03044605,00 kr -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette Klamka Tyresö 301TR Prawa Szyld długi 8X70 Nikiel matowy – Roca
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette Klamka Tyresö 301TR Prawa Szyld długi 8X70 Nikiel matowy – Roca
Varumärke: RocaSKU: 938725 -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Spagnolette Klamka 835S Lewa 8X53 Chrom – Assa Abloy
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Spagnolette Klamka 835S Lewa 8X53 Chrom – Assa Abloy
Varumärke: Assa AbloySKU: 835SV530927,00 kr -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Spagnolette Klamka 835S Prosta 7/8 Sprint Chrom – Assa Abloy
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Spagnolette Klamka 835S Prosta 7/8 Sprint Chrom – Assa Abloy
Varumärke: Assa AbloySKU: 0835S0000+Q0008789,00 kr -
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowych
Klamka Espagnolette Klamka London 013VK/350KL Lewa Owalna 8X00 F1 Srebrna – HOPPE
Rękojeść typu spagnolette, Klamka okienna, Klamka do drzwi tarasowychKlamka Espagnolette Klamka London 013VK/350KL Lewa Owalna 8X00 F1 Srebrna – HOPPE
Varumärke: HOPPESKU: 11751459379,00 kr














