| Begrænset garanti | 5 år |
|---|---|
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brændvidde | 10,8-28,2 mm |
| Indtrængningsbeskyttelsesklassificering | IP66 |
| Kategori | Videoovervågning |
| Linse type | Varifokal |
| Maksimal brændvidde | 28,2 mm |
| Ægte opløsning | 2 MP |
| Klassificering af stødbeskyttelse | IK10 |
| Linse inkluderet | JA |
| Maksimal billedhastighed | 60 fps |
| Min brændvidde | 10,8 mm |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Producentens varenummer | 03151-001 |
| Varemærke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
Relaterede varer
-
Axis dome-kameraer
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP udendørs IP-kamera, WDR, optimeret IR, 3,2-7,2 mm variabel brændvidde
Axis dome-kameraerAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP udendørs IP-kamera, WDR, optimeret IR, 3,2-7,2 mm variabel brændvidde
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP udendørs dome IP-kamera, WDR, optimeret IR, 3,2-7,2 mm variabelt brændviddeobjektiv
Varenummer: 02815-0019885,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea indbygget IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvid, 10-pak
Axis dome-kameraerAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea indbygget IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvid, 10-pak
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstream indbygget IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvid, 10-pak
Varenummer: 02671-02153990,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ Dome-kamera, indendørs og udendørs, 10x zoom og fokusgenkaldelse
Axis dome-kameraerAXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ Dome-kamera, indendørs og udendørs, 10x zoom og fokusgenkaldelse
Varumärke: AXISAXIS M5526-E er et kompakt og prisvenligt PTZ-domekamera til både indendørs og udendørs brug.
Den leverer skarp billedkvalitet i 4 MP og har en kraftfuld 10x optisk zoom, der indfanger detaljerede nærbilleder på afstand.
Kameraet tilbyder kontinuerlig 360° panorering og hurtig autofokus, der sikrer skarpe billeder i enhver position.
Varenummer: 02768-00113914,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
Axis dome-kameraerAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs dome IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
Varenummer: 03213-00113251,00 kr.















