| Artikel | 152152 |
|---|---|
| Højre Venstre Lige | Højresving |
| Langt tegn | Uden lang plade |
| Låsbar | Ikke aflåselig |
| Sprint dimension | 8 mm |
| Sprintlængde | 50 mm |
| Farve overfladebehandling | Chrom |
| Højre/venstre/lige | Højresving |
| Langt tegn | Uden lang plade |
| Låsbar | Ikke aflåselig |
| Sprint dimension | 8 mm |
| Sprintlængde | 50 mm |
| Farve/Overfladebehandling | Chrom |
| Mærke/fabrikat |














