| Limited warranty | 5 years |
|---|---|
| Wide dynamic range | YES |
| Focal length | 3.4-9.8mm |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Category | Video surveillance |
| Lens type | Varifocal |
| Max focus length | 9.8mm |
| Real resolution | 2MP |
| Impact Protection Rating | IK10 |
| Lens included | YES |
| Max frame rate | 60 fps |
| My focus length | 3.4mm |
| RoHS compliant | Compatible |
| Manufacturer's part number | 03150-001 |
| Trademark | Axis Communications |
| Video format | H.264, H.265 |
| Brand/Make |
18 778 kr