| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
|---|---|
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Polttoväli | 3,4–9,8 mm |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66 |
| Luokka | Videovalvonta |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin tarkennuspituus | 9,8 mm |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Minun keskittymispituuteni | 3,4 mm |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Valmistajan osanumero | 03150-001 |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265 |

AXIS M4228-LVE M42-sarjan 8 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, WDR, optimoitu infrapuna, 3,2–7,2 mm:n varifokaalobjektiivi
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 02816-001
11 204 kr



