| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
|---|---|
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | EN 55024, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES(A)/NMB(A), KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Halkaisija | 101 mm |
| Polttoväli | 2,9 mm |
| Muototekijä | Kupoli |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Vandalismin kestävä |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66 |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Objektiivin kiinnitystyyppi | M12 |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin aukko | f/2 |
| Suurin tarkennuspituus | 2,9 mm |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 62262 IK08, NEMA 250 tyyppi 4X |
| Ympäristöystävällinen | KYLLÄ |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | Infrapuna (IR) |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Pakkauksen sisältö | KabelpackningarKameraKontaktskyddInstallationsguideAutentifieringsnyckel för ägaren |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M3125-LVE Svart |
| Tuotesarja | M31 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| Aukko | f/2.0 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Nopein suljinnopeus | 1/25000 sekuntia |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 2 sekuntia |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Maksimaalinen virrankulutus | 11W |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 2.9 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,03 luksia |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Yönäköetäisyys | 20 m |
| Tuotemalli | 02917-001 |
| RoHS-yhteensopiva | Kantaman ulkopuolella |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02917-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | KH |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265 |

AXIS Q3626-VE Q36 -sarjan 4MP Zipstream IP-kupukamera 4,3–8,6 mm:n moniteho-objektiivilla IP66 valkoinen
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 02616-001
18 464 kr





