| Artikla | 152152 |
|---|---|
| Oikea Vasen Suora | Oikea käännös |
| Pitkä merkki | Ilman pitkää lautasta |
| Lukittava | Ei lukittava |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 50 mm |
| Värillinen pintakäsittely | Kromi |
| Oikea/vasen/suora | Oikea käännös |
| Pitkä merkki | Ilman pitkää lautasta |
| Lukittava | Ei lukittava |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 50 mm |
| Väri/pintakäsittely | Kromi |
| Merkki/merkki |
498 kr