| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 3 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | EN 55032 luokka A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 luokka A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka A, VCCI luokka A |
| Polttoväli | 2,9 mm |
| Muototekijä | Minikupoli |
| Toiminnot | Laaja dynaaminen alue, päivä/yö, peukalointihälytys, liiketunnistus, SD-kortti paikalliseen tallennukseen |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Vandalismin kestävä |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP42 |
| Sisätiloissa Ulkona | Sisätiloissa |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Objektiivin kiinnitystyyppi | M12 |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin videon resoluutio | 3840x2160 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529/IP42, IEC26EN |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M3088-V |
| Tuotesarja | M30 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 8 MP |
| Maksimi käyttölämpötila | 40°C |
| Aukko | f/2.0 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Maksimikuvanopeus | 15 kuvaa sekunnissa |
| Maksimaalinen virrankulutus | 4W |
| Vähimmäislämpötila käytössä | 0°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,05 luksia |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Tuotemalli | M3088-V |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02375-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | MX |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG |
| Merkki/merkki |
AXIS M5526-E 50 Hz:n 4 megapikselin PTZ-kupukamera, sisä- ja ulkokäyttöön, 10-kertainen zoom ja tarkennuksen palautus
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 02768-001
14 617 kr