| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Leveys | 13,5 cm |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 luokka A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 luokka A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka A, VCCI luokka A |
| Syvyys | 12,5 cm |
| Polttoväli | 3–6 mm |
| Muototekijä | Minikupoli |
| Toiminnot | Aktivt larm för sabotage, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Inbyggd infraröd belysningsarmatur, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring |
| Maali | |
| HDMI-liitäntä | KYLLÄ |
| Kestävä kehitys | Vandalismin kestävä |
| Korkeus | 8 cm |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP42 |
| Sisätiloissa Ulkona | Sisätiloissa |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin tarkennuspituus | 6 mm |
| Suurin videon resoluutio | 2304x1728 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Asennustyyppi | Takmontering, Väggfäste |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 2 kertaa |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M4216-LV |
| Tuotesarja | M42 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 4 megapikseliä |
| Paino | 0.47kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 45°C |
| Aukko | f/1.9-2.7 |
| CE-merkintä | KYLLÄ |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Maksimikuvanopeus | 30 fps |
| Maksimaalinen virrankulutus | 10W |
| Minun keskittymispituuteni | 3 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | 0°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0 luksia |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Tuotemalli | M4216-LV |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02113-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | KH |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS M4216-LV M42 -sarjan WDR 4MP 3-6 mm:n varifokaalisella linssillä, IR 20M IP-kupukameralla, valkoisella
🟢 Toimitus normaalisti 2-4 päivää
AXIS M4216-LV M42 -sarja, WDR 4MP 3-6 mm:n varifokaalisella linssillä, IR 20M IP-kupukamera, valkoinen
Tuotenumero: 02113-001
GTIN-koodi: 7331021072817
6882,00 kr
Tutustu myös
-
Axis-kupukamerat
AXIS M4216-V M42 -sarjan 4MP Zipstream IP -kupukamera, 3-6 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IP42, valkoinen
Axis-kupukameratAXIS M4216-V M42 -sarjan 4MP Zipstream IP -kupukamera, 3-6 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IP42, valkoinen
Varumärke: AXISKompakti sisäkupolikamera, jossa on 3–6 mm:n varifokaalobjektiivi ja etäzoom/tarkennus. 4 megapikselin kenno, jossa on WDR ja Lightfinder, laadukkaita kuvia kaikissa valaistusolosuhteissa.
Sisäänrakennettu tekoälyprosessori syväoppimiseen ja henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistukseen.
HDMI-lähtö paikalliseen kuvannäyttöön, IP42/IK08-suojausluokka. Täydellinen kauppoihin, toimistoihin ja julkisiin tiloihin.
Tuotenumero: 02112-0016352,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3215-LVE M32-sarja, 2MP Zipstream IP-kuppikamera DLPU:lla, 2,8 mm kiinteä objektiivi, IR 30M, IP66 (korvaa M3205-LVE)
Axis-kupukameratAXIS M3215-LVE M32-sarja, 2MP Zipstream IP-kuppikamera DLPU:lla, 2,8 mm kiinteä objektiivi, IR 30M, IP66 (korvaa M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR ja OptimisedIR 30 metrin IR-valaistuksella takaavat erinomaisen kuvanlaadun kaikissa valaistusolosuhteissa. Kamerassa on IP66-suojaus ulkokäyttöä varten ja sisäänrakennettu kyberturvallisuus.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera sisäänrakennetulla infrapunalla, kiinteä 110° katselukulma, musta
Axis-kupukameratAXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera sisäänrakennetulla infrapunalla, kiinteä 110° katselukulma, musta
AXIS M3125-LVE 2MP ulkokäyttöön tarkoitettu tornimainen IP-kamera sisäänrakennetulla infrapunalla, kiinteä 110° katselukulma, musta
Tuotenumero: 02917-0015264,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P3277-LVE P32-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, jossa sisäänrakennettu mikrofoni, 3,0–8,5 mm:n varifokaalobjektiivi, tekoälyllä toimiva ja optimoitu infrapunatunnistus
Axis-kupukameratAXIS P3277-LVE P32-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, jossa sisäänrakennettu mikrofoni, 3,0–8,5 mm:n varifokaalobjektiivi, tekoälyllä toimiva ja optimoitu infrapunatunnistus
AXIS P3277-LVE P32 -sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kupukamera sisäänrakennetulla mikrofonilla, 3,0–8,5 mm:n varifokaalisella objektiivilla, tekoälyllä toimivalla ja optimoidulla infrapunalla
Tuotenumero: 03213-00113251,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4227-LVE M42-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, WDR, optimoitu infrapuna, 3,2–7,2 mm:n varifokaalobjektiivi
Axis-kupukameratAXIS M4227-LVE M42-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, WDR, optimoitu infrapuna, 3,2–7,2 mm:n varifokaalobjektiivi
AXIS M4227-LVE M42 -sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kupukamera, WDR, optimoitu infrapuna, 3,2–7,2 mm:n varifokaalobjektiivi
Tuotenumero: 02815-0019885,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4218-LV 8 megapikselin kupukamera, 3,5–6,6 mm:n varifokaalobjektiivi, optimoitu infrapuna, DLPU, valkoinen
Axis-kupukameratAXIS M4218-LV 8 megapikselin kupukamera, 3,5–6,6 mm:n varifokaalobjektiivi, optimoitu infrapuna, DLPU, valkoinen
AXIS M4218-LV 8 megapikselin kupukamera, 3,5–6,6 mm:n varifokaalobjektiivi, optimoitu infrapuna, DLPU, valkoinen
Tuotenumero: 02679-0017413,00 kr













