| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 3 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | EN 50121-4, EN 55032 luokka A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 luokka A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka A, VCCI luokka A |
| Polttoväli | 3–8 mm |
| Muototekijä | Kupoli |
| Toiminnot | Laaja dynaaminen alue, kohinanvaimennus, päivä/yö, ajoneuvon tunnistus, äänen tunnistus, ihmisten tunnistus, sisäänrakennettu mikrofoni, peukalointihälytys, liiketunnistus, puheentunnistus, älykäs kohteiden tunnistus, moninäkymäinen suoratoisto, videonhallintajärjestelmä |
| Maali | |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kestävä kehitys | Vandalismin kestävä |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | KYLLÄ |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP44 |
| Sisätiloissa Ulkona | Sisätiloissa |
| Tulojännite | 12V DC |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti, pilvi |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin aukko | f/1.3 |
| Suurin tarkennuspituus | 8 mm |
| Suurin resoluutio | 1280x720 |
| Suurin videon resoluutio | 2592x1944 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529/IP44, IEC26EN |
| Ympäristöystävällinen | KYLLÄ |
| Asennustyyppi | Ryhmärasian kiinnike, Pulpin kiinnike, Asennus kytkentärasiaan, Kattoasennus, Seinäasennus |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | Infrapuna |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 3 kertaa |
| Pakkauksen sisältö | Ylimääräinen kaapelitiiviste, ylimääräiset ruuvitiivisteet, asennusopas, kamera, omistajan todennusavain, TORX TR20 -kärjet |
| Tuoteryhmä | Q |
| Tuotteen nimi | AXIS Q9307-LV |
| Tuotesarja | Q93 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 5 megapikseliä |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 1,25 kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 40°C |
| Aukko | f/1.3 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Nopein suljinnopeus | 1/33500 sekuntia |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 1/5 sekuntia |
| Maksimikuvanopeus | 30 fps |
| Maksimaalinen virrankulutus | 9W |
| Max. kosteus käytössä | 0.85 |
| Minun keskittymispituuteni | 3 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | 0°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0 luksia |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Yönäköetäisyys | 40 metriä |
| Tuotemalli | Q9307-LV |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02487-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | PL |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
AXIS Q9307-LV IP-kupukamera monisensorilla, monimegapikseli, 180° Yleiskatsaus
🟡 Valmistettu tilauksesta - Toimitusaika vaihtelee
AXIS Q9307-LV 02487-001 Monianturinen IP-kupukamera, useita megapikseleitä, 180° Yleiskatsaus
Tuotenumero: 02487-001
GTIN-koodi: 7331021078291
19884,00 kr
Tutustu myös
-
Axis-kupukamerat
AXIS Q3538-SLVE Q35 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera syväoppimisella, 6,2–12,9 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IR 40M, IP66 (korvaa Q3517-SLVE:n)
Axis-kupukameratAXIS Q3538-SLVE Q35 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera syväoppimisella, 6,2–12,9 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IR 40M, IP66 (korvaa Q3517-SLVE:n)
AXIS Q3538-SLVE Q35 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera syväoppimisella, 6,2–12,9 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IR 40M, IP66 (korvaa Q3517-SLVE:n)
Tuotenumero: 02463-00123864,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS 02973-001 8 megapikselin tekoälykupukamera, 6–13 mm:n varifokaalisella objektiivilla
Axis-kupukameratAXIS 02973-001 8 megapikselin tekoälykupukamera, 6–13 mm:n varifokaalisella objektiivilla
AXIS 02973-001 8 megapikselin tekoälykupukamera, 6–13 mm:n varifokaalisella objektiivilla
Tuotenumero: 02973-00119884,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P3277-LVE P32-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, jossa sisäänrakennettu mikrofoni, 3,0–8,5 mm:n varifokaalobjektiivi, tekoälyllä toimiva ja optimoitu infrapunatunnistus
Axis-kupukameratAXIS P3277-LVE P32-sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kamera, jossa sisäänrakennettu mikrofoni, 3,0–8,5 mm:n varifokaalobjektiivi, tekoälyllä toimiva ja optimoitu infrapunatunnistus
AXIS P3277-LVE P32 -sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kupukamera sisäänrakennetulla mikrofonilla, 3,0–8,5 mm:n varifokaalisella objektiivilla, tekoälyllä toimivalla ja optimoidulla infrapunalla
Tuotenumero: 03213-00113251,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3905-R 2MP Zipstream -sisäänrakennettu IP-kamera, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, valkoinen, 10 kpl:n pakkaus
Axis-kupukameratAXIS M3905-R 2MP Zipstream -sisäänrakennettu IP-kamera, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, valkoinen, 10 kpl:n pakkaus
AXIS M3905-R 2MP Zipstream -valvontakamera IP-kuvulla, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, valkoinen, 10 kpl
Tuotenumero: 02501-02143430,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P4705-PLVE P47-sarja, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optinen zoom monisensorinen IP-panoraamakupukamera, 3,26-8,12 mm:n monitarkennusobjektiivi, IP67 - suojausluokka
Axis-kupukameratAXIS P4705-PLVE P47-sarja, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optinen zoom monisensorinen IP-panoraamakupukamera, 3,26-8,12 mm:n monitarkennusobjektiivi, IP67 - suojausluokka
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE on edistyksellinen 360° panoraamakamera, jossa on kaksi 2 megapikselin kennoa ja 2,5-kertainen optinen zoom.
360° IR-valaistus, Lightfinder-teknologia ja AI-analyysi molemmissa sensoreissa takaavat täydellisen valvonnan poikkeuksellisella kuvanlaadulla. IP67-suojaus ulkokäyttöön.
SKU: 02415-00112852,00 kr














