| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Leveys | 11 cm |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | EAC, ECE R10 rev.05 (?E-merkintä), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 luokka A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 luokka A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka A, VCCI luokka A |
| Halkaisija | 110 mm |
| Syvyys | 11 cm |
| Polttoväli | 2,8 mm |
| Muototekijä | Kupoli |
| Toiminnot | Aktiivinen peukalointihälytys, irrotettava infrapunasuodatin, laaja dynaaminen alue, päivä/yö, huurteenesto, äänentunnistus, iskuntunnistus, elektroninen kuvanvakautus, HTTPS-salaus, sisäänrakennettu infrapunavalaisin, sisäänrakennettu infrapuna-LED, sisäänrakennettu mikrofoni, mikrofonitulo, salasanasuojaus, yksityisyyden suojaus, PTZ, liiketunnistus, SD-kortti paikalliseen tallennukseen, valkotasapaino |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Pölyä hylkivä, Korroosionkestävä, Iskuja vaimentava, Vandalismin kestävä, Vettähylkivä |
| Korkeus | 49,4 mm |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | KYLLÄ |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP67 |
| Tallennusmuoto | Full HD |
| Luokka | Videovalvonta |
| Määrä | 10 |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Objektiivin kiinnitystyyppi | M12 |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin aukko | f/1.6 |
| Suurin tarkennuspituus | 2,80 mm |
| Suurin resoluutio | 1280x720 |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Ympäristösertifikaatti | EN 50155 Luokka OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Luokka 5M3 (tärinä, iskut), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Kategoria 1 Luokka B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Asennustyyppi | Teline telineelle, Ripustuskiinnike, Seinäkiinnike |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | Infrapuna |
| NDAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Pakkauksen sisältö | 10 x P3935-LR-verkkokameran asennusopas Windows-dekooderi 1 käyttäjän lisenssi Porausmalli Linssityökalu Vastus L-avain |
| Tuoteryhmä | P |
| Tuotteen nimi | AXIS P3935-LR M12 IRTONAARIO 10P |
| Tuotesarja | P39 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 410 g |
| Maksimi käyttölämpötila | 70°C |
| Aukko | f/1.6 |
| CE-merkintä | KYLLÄ |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Nopein suljinnopeus | 1/33500 sekuntia |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 2 sekuntia |
| Maksimikuvanopeus | 30 fps |
| Maksimaalinen virrankulutus | 12W |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 2,8 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -40 °C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,01 luksia |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Yönäköetäisyys | 15 metriä |
| Tuotemalli | P3935-LR |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 01932-021 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | Japani |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |

AXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera sisäänrakennetulla infrapunalla, kiinteä 110° katselukulma, musta
Tuotenumero: 02917-001
5 264 kr







